EU

Kategorie: Uncategorised Zveřejněno pátek 18. červenec 2014 11:08 Napsal Super User

Projekt ŠABLONY 2017 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je podpora osobnostně profesního rozvoje pedagogických pracovníků, vzdělávání v oblasti čtenářské a matematické pregramotnosti. Z tohoto projektu je dále financována pozice chůvy v mateřské škole. Doba realizace: 1. 9. 2017 - 31. 12. 2018 Výše podpory pro naši mateřskou školu činí  266 402,-Kč.

Základní škola a Mateřská škola Hněvošice, okres Opava, příspěvková organizace zpracovala v rámci šablony III/2 digitální učební materiály (DUM) pro:

III/2 - Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

sada

název sady

Autoři/Autorky

ICT 1

Matematika pro 3. roč.

Český jazyk pro 3. roč.

sada 3

Člověk a jeho svět - Prvouka pro 3. roč.

ICT 2

Matematika pro 1. roč.

Český jazyk pro 1. roč.

sada 3

Člověk a jeho svět - Prvouka pro 1. roč.

ICT 3

Anglický jazyk pro 4. ročník

Český jazyk pro 4. ročník

sada 3

Člověk a jeho svět - Vlastivěda pro 4. roč.

Mgr. Vladěna Horáková

Všichni autoři poskytnou na vyžádání DUM ostatním pedagogickým pracovníkům ze základních škol v České republice. V případě zájmu napište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.